Ексклюзив: суддя Алла Бандура, з якої насміхались через фото, розповіла про свої емоції


Дата: 09.10.2019 20:51:30 Просмотров: 64035 Длительность: 03:56
Поделиться:

Категории: Новости
Ексклюзив: суддя Алла Бандура, з якої насміхались через фото, розповіла про свої емоції

Написать комментарий




Комментарии

vale4ka surgut
16.02.2018 12:11:14
Такого волосся, як у Вас - немае нi в кого, менi дуже подобаеться, заздрять Вам i все, бережiть себе.... Алла Петрiвна.
Гражданин Миша
22.11.2017 21:06:59
бррр...имя как у моей математички.
Dimon Великий Комбинатор
18.12.2017 18:55:05
Я б вдул
Samsung Galaxy
07.06.2019 21:36:03
Розумна. Світла жінка. Не звертайте на дурнів уваги.
Romzes888
18.03.2017 09:59:37
Все судьи абсолютно все в Украине взяточные твари и эта судья также продажная. Так что ни о каком уважении или сочуствии речи быть не может
Гуцулка ОЛЯНА
18.03.2017 00:25:02
а що з зачіскою не так?Прекрасний стиль,підібрано до форми обличчя,і молодить -сучасна жінка,!...по-крайній мірі вона не оголяється .як деякі для популізму і не нюхає за колонами у Взраді...Тримається без вищання і "я вам пакажуУ".,врівноважена і має силу волі.
Igor Denis
30.11.2018 12:05:39
Порядна людина, а не барига.
Зинаида Шульга
17.03.2017 00:23:33
Вибачте, пані...
Slava K
14.08.2018 13:36:03
життя і таак повне підстав і засад нащщо самій чудииииить вже й можуть проффесійно непригодною пощитать
Ірина С.
17.03.2017 12:46:32
Нормальна вона Людина. Тим більше, що фото зроблене після нанесення 17(!) ножових травм. Тепер, для порівняння,варто було б побачити фото того,хто так насміхався. Не будьте дикими. Ми всі люди, а не тварини. Це тільки звірі вбивають своїх родичів з іншою окраскою
irvirika irvirika
29.05.2019 23:44:36
А я считаю, что умный человек не должен обращать внимания на все образи по поводу внешности!
gogia55
17.03.2017 12:31:15
Поділюсь враженнями, а ймо комусь допоможе.Алла Бандура - суддя. Людина, яка здійснює правосуддя від імені Держави Україна!1. Те, що зовнішність людини стає публічним обєктом насмішок - відверте скотство.2. Побачивши вперше, я теж відчув якесь таке розгублене збудження. Опанувавши розгубленість, я побачив не обличчя людини, я побачив лице судової системи україни. Тобто до Алли Бандури ніяких емоцій. А от щодо "рідної" системи правосуддя у мене викристувалізувався яскравий образ фатального символізму "горгонності" українського правосуддя.3. І кілька міркувань щодо людини. - Ініціювати заміну фото яке не сподоалось би судді - можна було б без особливих зусиль, просто захотіти. - Шановна п. А.Бандура. ніхто не вправі диктувати Вам зачіску, макіяж, імідж! Але якщо Ваші зачіска, макіяж, імідж не відповідають дрескоду, загальноприйнятим нормам цивілізованого суспільства, ця невідповідність може і буде використана для створення негативного враження з метою дискредитації правосуддя. - Ви представляєте на роботі не себе як жінку. Ви як жінка, представляєте на роботі українське правосуддя.
Roma Dulin
04.09.2017 13:35:39
Жена Дарта вейдера
Світлана Шевчук
27.02.2018 13:09:41
Гарна людина. Але такої посади, як помічниця судді у штатному розписі суду немає. Від правильності вживання іменників і посад, у даному випадку у чоловічому роді, не применшується роль жінки у суспільстві.
ГРОМКОСТЬ НА 100%
18.03.2017 11:14:49
Нічого собі в трендах!
G G
19.03.2017 16:46:05
ей нужно ловить волну популярности и раскрутить свою страничку на ФБ, она классная тетька! а самоирония превратила бы ее в мировую по-настоящему народную судью!
MsNOSTALGI
18.03.2017 10:29:39
А че расцветка как у скунса?
R. A
01.07.2019 17:06:53
Красива женщина
CaptHeel
17.03.2017 00:22:21
Дякую за ваш репортаж!
Анатолий Кузьменко
05.09.2017 07:18:06
Раздули с юмора-трагедию.
Syver skyi
26.03.2018 17:55:05
Чудова людина, справжня украйінка
Володя Пархомей
17.03.2017 08:34:35
Просто молодець. І в житті і на роботі. МОЛОДЕЦЬ.А тих засранців. що насміхалися, ще Бог покарає.Тільки по своєму
liv3101
12.11.2017 19:39:51
ну чому вона не у верховному суді?
Benita Bezilia
21.08.2017 15:28:48
Многоуважаемая , АЛЛА ПЕТРОВНА !!! Своей честностью,принципиальностью , порядочностью , не ангажированностью и блестящего , всестороннего знания предмета ,ЧЕЛОВЕЧНОСТЬЮ, ВЫ ЗАСЛУЖИЛИ АВТОРИТЕТ И ПРИЗНАНИЕ ПОЛЬЗОВАТЕЛЕЙ ВСЕГО ИНТЕРНЕТНОГО ПРОСТРАНСТВА !!!. Вы яркая ,самобытная ,КРАСИВАЯ женщина и , видно , вы очень следите за своей внешностью , какие красивые и ухоженные руки !!! К Вам хочется прикоснуться , пожаловаться , найти и получить защиту .При всей строгости и серьезности Вашей профессии - Вы теплый и очень ХАРИЗМАТИЧНЫЙ ЧЕЛОВЕК - это редкое качество юридической профессии. Государственным органам Украины к таким сотрудникам необходимо предоставлять ОХРАНУ , ПОВТОРЮСЬ - ОХРАНУ , если вы хотите идти вперед и победить скверну . Хочу низко , до земли поклониться Вашим родителям , АЛЛА ПЕТРОВНА , за воспитание БРИЛЛИАНТА В КРАСИВОЙ ОГРАНКЕ .!!! Я взволнована , пишу , а комок в горле и слезы тут , как тут !!!Не дай же БОГ , какая сволочь замахнется на эту святую женщину ,будет писать гадости - должен знать - БУМЕРАНГ НИКТО НЕ ОТМЕНЯЛ !!! Здоровья крепкого , Вам , дорогая Алла Петровна !!! Мы Вас любим и верим !!!
Olga Tokar
29.04.2018 13:36:47
Таких судьев побольше справедливость востаржевала бы
Илья Пугачев
17.03.2017 22:15:14
Побільше б таких суддів!
Андрей Владимирович
17.03.2017 16:43:24
Здоровья Вам, Алла Петровна!
vale4ka surgut
16.02.2018 11:49:41
Ви все кажете правду, побiльше би таких суддiв, Респект Вам, бережiть себе...
Света Бабенко
17.03.2017 07:45:28
Я вже писала ! Мені гидко , за тих людей! Стидовище і все! І навіть, оте "ізвінітє" хай засунуть собі далеко кудись.... Міцного здоров'я Пані Суддя та терпіння Вам! Дуже шкода до сих пір мені....
YuWolfus Without-any-boss sheep
17.03.2017 11:45:36
А мені здається, що вона - нормальна! Стиль у неї такий - ну що? А хіба ми все робимо стандартно?
Garrysiento
17.03.2017 11:21:53
ЗАЧЕМ ВООБЩЕ ЕЕ РАСКРУЧИВАЮТ, есть миллионы людей с которых смеются, скорее всего ктото стоит за этим ПИАРОМ..хоть и черным! я видел пост в фесбуке, и через час забыл о ней ..ЗАЧЕМ ПИАРИТЬ ЭТО ВСЕ, ЗАЧЕМ РАСКРУЧИВАТЬ!? НАВЕРНОЕ КОМУТО ЭТО НАДО, если даже не ей самой!
Николай Бущак
17.03.2017 18:10:47
+++ Алла Петрівна!
Sun Flower
25.05.2017 19:11:28
Уебище
Владимир Кириенко
31.01.2019 17:45:15
От гади,це точно нема чим заняться,немає ніякої поваги,виховання,іще багато чого
Zab bommy
09.07.2018 21:10:44
Уродка стара
КремльУ бийца
17.03.2017 14:43:55
Не было бы счастья, да несчастье помогло. Мы узнали такого человека, судью и патриота.
Franci ai
17.03.2017 00:13:45
Смілива і мужня людина
Oyo Zighcung
18.03.2017 11:23:07
ну так а що в тому поганого, я би й сам з себе посміявся
gurza
17.03.2017 11:31:28
только тот, кто не сталкивался с судом и судьями Украины может поверить в правосудие, после суда в Киеве в Дарницком суде с участием судьи парамонова считаю всех судей коростой на теле Украины, нулевая декларация подтверждения всесудейского вранья, а суд над Майдановцами вершина лицемерия
Сергей Николаевич
24.06.2017 13:48:43
пиздец какой то.
Стив Смит
19.03.2017 20:18:07
пхахахахаха она ещё и пиздунья
Marinka2209
19.03.2017 13:59:08
Алла Петровна , будьте здоровы ,успешны и благополучны. Простите этих балоболов и сплетников из соцсетей! Не от хорошей жизни...они так самоутверждаются за чужой счет.(((
Natalia Kh.
17.03.2017 11:38:13
Алла Петрівна дуже справедлива суддя і ЛЮДИНА з великої літери!!!